Tehasetooted Vesiküttesüsteemid

 • KVALITEETSED LINNATULI MOODULAHJUD

  Kiire paigaldus, soodsad väiksemad mudelid.

  Võimalus viimistlust ise valida. Mudelid ette antud.

 • TOOTJAVASTUTUSEGA KERGKAMINAD, PLIIDID

  Küttesepalt saab nii lihtsamaid metallkaste – tule tegemiseks kui ka efektiivseid, täisautomaatseid pelletikaminaid.

 • VESIKÜTTEL BASEERUVAD KATLAD, KAMINAD, PLIIDID.

  Küttematerjal pellet, halupuu.

 • EFEKTIIVSED MASTER THERM SOOJUSPUMBAD. ÕHK-ÕHK, ÕHK-VESI, MAA-VESI

  Küttesepp pakub efektiivseid Master Therm soojuspumpasid.Õhk-õhk, õhk-vesi.Maasoojus.

  Mugavale ja säästlikule kasutajale.

  Kaasaegne efektiivne maasoojuspump tarbib elektrit ökonoomselt.

Oluline info:

 • KütteSepp ei müü tooteid riiulilt.
 • KütteSepp on orienteeritud sarnaselt käsitöökütteseadmetele ka tootjavastutusega seadmeid pakkuma personaalselt, vastavalt juba konkreetse objekti spetsiifikale ja tellija nägemusele.
 • KütteSepalt saab tehaseseadmeid koos paigaldusega, kus rõhuasetus on just kliendi erisoovid, vajadused, hoone spetsiifika ja rahalised võimalused.
 • Sobiva toote Teile leiame konsultatsiooni käigus.
 • KütteSepa teenus on mõeldud inimesele, kes soovib võtmed kätte lahendust, saades  profesionaalset lähenemise kogu küttesüsteemile ühe isiku käest.

Linnatuli moodulahjud

Linnatuli
Linnatuli on Soome ahjutootja. Ahju lihtne ja elementidest koosnev konstruktsioon teeb selle kergesti paigaldatavaks, viies miinimumini igasuguse eksimuse paigalduses. Ahju elemendid on valatud vormi ning nende materjaliks on eriline tulekindel valumass, mida on ahjude ehituses kasutatud aastakümneid. Tulemuseks on kauapüsiv ja stiilne, soojust salvestav ahi, mis kiirgab soojust pikka aega.

Linnatuli ahjud

mõõdud: KxLxS: 1320x685x465mm –

1650x1150x575mm

Köetav pind: 30-100 m2

Kaal: 600-1900kg

Suitsutoru: 150mm, ühendus alt.

Ukse mõõdud:LxK: 380x315mm – 550x410mm

Tulekolde mõõdud:LxS: 255x335mm – 390x480mm

Tootjavastutusega kergkaminad, pliidid.

Küttesepalt saab nii lihtsamaid metallkaste – tule tegemiseks, lahedaid kergkaminaid kui ka efektiivseid, täisautomaatseid pelletikaminaid.

Vesiküttel baseeruvad katlad, kaminad, pliidid

Efektiivsed puugaasikatlad, halupuu kütmiseks

 • Puugaasikatel – efektiivne ja ökonoomne kütteseade. Puugaasikatla teenindamiseks kulub vähe aega. Katel töötab automaatselt ja töökindlalt.
  Katlas ettenähtud töötemperatuuri tagamiseks on katla ühendusskeemis tsirkulatsioonipumbaga termosõlm, mis tagab katlas alati vähima töötemperatuuri (+55…+65°C) ja mille juures ei teki katla gaasikäikudes ning kolletes kondensaati. Samuti toimub kütuse põlemine efektiivselt ja keskkonna saastamine kahjulike gaasidega on välditud.

  Katla võimsust ja põlemist juhib automaatika.

  Hea lahendus on ka see, et katla segamissõlme tsirkulatsioonipump ja põlemisõhu ventilaator lülituvad automaatselt tule kustudes välja.

 • Halupuukatel kütab hoonet üldjuhul alati läbi massiivse aku ehk isoleeritud veemahuti. Kütmise vaheaegadel annab sooja akusse salvestatud energia. Akupaak võiks olla mahuga, milles oleva energiaga saaks kütta hoonet vähemalt 1-2 ööpäeva. Soojusenergia kulu on seotud hoone soojapidavuse ja köetava pinna suurusega.
  Nõuetekohaselt ehitatud küttesüsteemis kütab katel ainult akumulatsioonipaagis olevat vett ega ole ühendatud ühegi muu ahelaga.

  Küttekontuurides toimub küttevee ringlus tsirkulatsioonipumba abil ja temperatuuri reguleerib 3-T ventiilil elektrooniline kütteregulaator, mis tagab ruumides igasuguse ilmaga soovitud temperatuuri. Hästi toimiva küttesüsteemi puhul köetakse elamus ruume ainult niipalju, et kompenseerida hoone soojuskadusid ruumide etteantud sisetemperatuuri juures. See on saavutatav vaid siis, kui keskküttesüsteemi küttekontuuride temperatuuri reguleeritakse vastavalt välisõhu temperatuuri muutustele. Ainult pidevalt toimiv kütteregulaator tagab küttevee temperatuuri operatiivse muutuse vastavalt ilma muutusele. Välisõhu temperatuuri alanemisel tõstab regulaator küttevee temperatuuri ning vastupidi. Kütteregulaator hoiab ruumide temperatuuri alati soovitud tasemel ja tänu sellele väheneb ka soojusenergia kulu märgatavalt.

  Radiaator on enimlevinud veetsirkulatsioonil põhineva küttesüsteemi soojusvaheti. Alternatiiv on põrandasse valatud küttetorustik ehk põrandaküte.

  Põrandakütte tagab stabiilse soojajaotuse ruumis.

Efektiivsed ja mugavad automatiseeritud pelletikatlad ja pelletikaminad, viimased nii vesi- kui ka õhkküttele.

Pelletiküte on tugev alternatiiv tavalisele halupuu küttele. Iseenesest on pellet valmistatud samuti puidust, kuid tänu oma spetsiifilisele nn voolavale formaadile ja madalale niiskustasemele võimaldab automatiseerida kütmise.

Sobib tänapäeva inimesele, kellel ei ole aega igapäevaselt kütmisega tegeleda. Vajab kõigest kord nädalas mahuti täitmist ja samal korral ka põleti puhastamist. Kord või kaks kuus kiiret hooldust. Olenevalt katlast on hooldusvälbad erinevad. Tuhka aga tekib pelletikatlas kordades vähem kui puuküttega kateldes.

Pelletipõletid sobivad paigaldamiseks ka tavalisele halupuukatlale, siiski spetsialisti hinnang ja paigaldus oleks siin märksõna.

Korsten peaks olema katelde puhul siiski keraamilise sisuga või metallmoodul. Tavalisele telliskorstnale mõjub madala temperatuuriga happeline suitsugaas laastavalt.

Pelletikatelde, -kaminate võimsused hakkavad mõnest kw-st ja lõppevad tööstushoonetele mõeldud energiamahtudega.

Väga oodatud uued tooted pelletiturul on õhkkütte ja vesikütte pelletikaminad. Nad ei vaja eraldi katlamaja. Lihtne paigaldada ja kõige tähtsam, nad täidavad edukalt sihtotstarbelist funktsiooni. Samuti saab kaminat integreerida juba olemasolevate või ehitatavate lisakontuuridega. Akupaak, tarbevee mahuti, päikesekütte jne.

BIODOM Pelletikatlad

 • BIODOMi erineva võimsuse ja funktsionaalsusega küttesüsteemid on lihtsad ja töökindlad, erakordselt ökonoomsed, vähenõudlikud ja usaldusväärsed
 • BIOLOGIC automaatikasüsteem, millega on BIODOMi graanulkatlad varustatud, on uuenduslik lahendus. Pikaajaline teaduslik uurimistöö ja katsetused on andnud oma tulemuse!

Nüüd ei pea spetsialist katla esmakordsel käivitamisel juures viibima ning põlemisparameetrid on alati ideaalsed vaatamata graanulite kvaliteedile, ilmastikuoludele (tuul, õhurõhk) või korstna seisukorrale.

KÕIK BIODOMi katlad on läbinud mitmekordse sertifitseerimise Taanis ja Itaalias ning EN 303-5:2012 järgi kuulvad need V energiatõhususe klassi.

Teiste mudelitega võrreldes on kütuse kokkuhoid 40%!

EELISED

 Ei vaja esmakordset käivitamist
 
Pidev automaatne põlemiskontroll
 
Igasuguse kvaliteediga graanulite kasutamine
 
Lihtsus ja töökindlus kasutamisel
 
Kasutatakse kõikidel BIODOM mudelitel
 
Suurendab katla töökindlust ja kasutusiga
 
Patenteeritud tehnoloogia
 
Registreeritud kaubamärk
 
5. klassi sertifikaat vastavalt EN 303-5:2012-le

EFEKTIIVSED MASTER THERM SOOJUSPUMBAD. ÕHK-ÕHK, ÕHK-VESI, MAA-VESI

Soodne elektriküte mugavale inimesele.

Miks just MasterTherm?

 • Usaldusväärne Tsehhi ettevõte.
 • Juba 20 aastat turul.
 • Üks juhtivamaid soojuspumpade tootjaid.
 • Efektiivsus ja vastupidavus on märksõnad.
 • Usaldusväärne järelteenindus, varuosade kättesaadavus jne.